You are here
Home > B Cup

U14 Boys

*Home team listed at the top

Round 1 Round 2 Round 3
   
 
Gorge Lingenfelter U14BT3
January 28, 2023
Gorge Lingenfelter U14BT3 1-3 Juan de Fuca Marzinzik U14BT3
 
 Juan de Fuca Marzinzik U14BT3
 
February 4, 2023
Juan de Fuca Marzinzik U14BT3 12:00 am Saanich Fusion Hyslop U14BT3
 
Juan de Fuca Marzinzik U14BT3
 
 
 
Cowichan Valley Henderson U14BT3
January 21, 2023
Cowichan Valley Henderson U14BT3 0-7 Saanich Fusion Hyslop U14BT3
Saanich Fusion Hyslop U14BT3
January 28, 2023
Saanich Fusion Hyslop U14BT3 9-0 Bays United Leal U14BT3
Saanich Fusion Hyslop U14BT3
 Saanich Fusion Hyslop U14BT3
  
 
Bays United Leal U14BT3
 
 

U15 Boys

*Home team listed at the top

Round 1 Round 2
Lakehill/Bays United Dunn U15BT3 
January 28, 2023
Lakehill/Bays United Dunn U15BT3 4-1 Cowichan Valley Longair U15BT3
Lakehill/Bays United Dunn U15BT3
February 4, 2023
Lakehill/Bays United Dunn U15BT3 12:00 am Gorge Simpson U15BT3
Cowichan Valley Longair U15BT3
 
Prospect Lake/Peninsula Bosdet U15BT3
January 28, 2023
Prospect Lake/Peninsula Bosdet U15BT3 0-4 Gorge Simpson U15BT3
Gorge Simpson U15BT3
 
Gorge Simpson U15BT3

U16 Boys

*Home team listed at the top

Round 1 Round 2 Round 3
Salt Spring Shugar U16BT3  
January 21, 2023
Salt Spring Shugar U16BT3 1-3 Gorge/Lakehill Seator U16BT3
Gorge/Lakehill Seator U16BT3
January 28, 2023
Gorge/Lakehill Seator U16BT3 0-2 Saanich Fusion Ross U16BT3
Gorge/Lakehill Seator U16BT3
 Saanich Fusion Ross U16BT3
 
February 4, 2023
Saanich Fusion Ross U16BT3 12:00 am Juan de Fuca Marzinzik U16BT3
 
Saanich Fusion Ross U16BT3
 
 
 
Cowichan Valley Roggow U16BT3
January 21, 2023
Cowichan Valley Roggow U16BT3 1-3 Juan de Fuca Marzinzik U16BT3
Juan de Fuca Marzinzik U16BT3
January 28, 2023
Juan de Fuca Marzinzik U16BT3 4-0 Bays United Walters U16BT3
Juan de Fuca Marzinzik U16BT3
 Juan de Fuca Marzinzik U16BT3
  
 
Bays United Walters U16BT3
 
 

U17 Boys

U18 Boys

*Home team listed at the top

Round 1 Round 2 Round 3
Saanich Fusion Nijjar U18BT3  
January 22, 2023
Saanich Fusion Nijjar U18BT3 4-1 Saanich Fusion Braun U18BT3
Saanich Fusion Nijjar U18BT3
January 29, 2023
Saanich Fusion Nijjar U18BT3 0 (4-3 Win in penalties)-0 Gorge Johnson U18BT3
Saanich Fusion Braun U18BT3
 Saanich Fusion Nijjar U18BT3
 
February 5, 2023
Saanich Fusion Nijjar U18BT3 12:00 am Bays United Cockayne U18BT3
 
Gorge Johnson U18BT3
 
 
 
Gorge Schreiber U18BT3
January 22, 2023
Gorge Schreiber U18BT3 2-3 Cowichan Valley Irvine U18BT3
Cowichan Valley Irvine U18BT3
January 29, 2023
Cowichan Valley Irvine U18BT3 0-1 Bays United Cockayne U18BT3
Cowichan Valley Irvine U18BT3
 Bays United Cockayne U18BT3
  
 
Bays United Cockayne U18BT3
 
 

U14 Girls

*Home team listed at the top

Round 1 Round 2 Round 3
   
 
Peninsula Doxey U14GT3
January 28, 2023
Peninsula Doxey U14GT3 0-1 Cowichan Valley White U14GT3
 
 Cowichan Valley White U14GT3
 
February 4, 2023
Cowichan Valley White U14GT3 12:00 am Gorge Scorey U14GT3
 
Cowichan Valley White U14GT3
 
 
 
Gorge Scorey U14GT3
January 21, 2023
Gorge Scorey U14GT3 3-0 Bays United Traynor U14GT3
Gorge Scorey U14GT3
January 28, 2023
Gorge Scorey U14GT3 3-1 Juan de Fuca Morran U14GT3
Bays United Traynor U14GT3
 Gorge Scorey U14GT3
  
 
Juan de Fuca Morran U14GT3
 
 

U15 Girls

*Home team listed at the top

Round 1 Round 2
Saanich Fusion Tait U15GT3 
February 4, 2023
Saanich Fusion Tait U15GT3 12:00 am Bays United Turner U15GT3
 
February 1, 2023
1:03 pm Gorge/Prospect Lake Butcher U15GT3
Bays United Turner U15GT3
 
Gorge/Prospect Lake Butcher U15GT3
January 28, 2023
Gorge/Prospect Lake Butcher U15GT3 3-1 Cowichan Valley Lomas U15GT3
Gorge/Prospect Lake Butcher U15GT3
 
Cowichan Valley Lomas U15GT3

U16 Girls

*Home team listed at the top

Round 1 Round 2
  
 
Gorge/Lakehill Smith U16GT3
February 4, 2023
Gorge/Lakehill Smith U16GT3 12:00 am Saanich Fusion/Peninsula Bradley U16GT3
 
 
 
 
Saanich Fusion/Peninsula Bradley U16GT3
 
 

U17 Girls

*Home team listed at the top

Round 1 Round 2
  
 
Cowichan Valley White U17GT3
February 5, 2023
Cowichan Valley White U17GT3 12:00 am Bays United Buchan U17GT3
 
 
 
 
Bays United Buchan U17GT3
 
 

U18 Girls

*Home team listed at the top

Round 1 Round 2
Saanich Fusion/Peninsula Collins U18GT3 
January 29, 2023
Saanich Fusion/Peninsula Collins U18GT3 4-1 Juan de Fuca Haslam U18GT3
Saanich Fusion/Peninsula Collins U18GT3
February 5, 2023
Saanich Fusion/Peninsula Collins U18GT3 12:00 am Gorge/Lakehill Ryan U18GT3
Juan de Fuca Haslam U18GT3
 
Gorge/Lakehill Ryan U18GT3
January 29, 2023
Gorge/Lakehill Ryan U18GT3 2-1 Salt Spring Walde U18GT3
Gorge/Lakehill Ryan U18GT3
 
Salt Spring Walde U18GT3
Top